Close

Strona 52 z 253 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 2526
  1. #511

    Domyślnie

    Nadaję bo może komuś się przydać. 16.02.2009 PocketWizard pokaże nowe zdalne sterowanie. Na razie jest tylko zapowiedź na stronach PocketWizard'a -> http://www.pocketwizard.com/.

    Pozdrawiam
    Remek
    Ostatnio edytowane przez remek ; 14-02-2009 o 12:31

  2. #512

    Domyślnie

    Może wersja Plus II potanieje...
    POGO

  3. #513

    Domyślnie

    Nie licz na to. Swoją drogą mam Plus II i uważam, że są nieziemsko dobre - włączasz i zapominasz o tym, że coś tam jest - słuchają każdego wyzwolenia. Możliwość zdalnej synchronizacji aparatów (np. 2 i więcej) to coś co zamierzam w tym roku wykorzystać - plany już są

  4. #514

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez remek Zobacz posta
    Nie licz na to. Swoją drogą mam Plus II i uważam, że są nieziemsko dobre - włączasz i zapominasz o tym, że coś tam jest - słuchają każdego wyzwolenia. Możliwość zdalnej synchronizacji aparatów (np. 2 i więcej) to coś co zamierzam w tym roku wykorzystać - plany już są
    Gdzieś chyba widziałem taki patent, prawdopodobnie na u strobistów. Chodzi o robienie zdjęć kilkoma aparatami jeden po drugim? Tam chyba uzyskali 50 kilka klatek na sekundę. Nie pamiętam jak to działało, ale miało coś wspólnego z PW.
    POGO

  5. #515
    conik
    Gość

    Domyślnie

    parasolki ze zdejmowanym czarno srebrnym odblysnikiem sa w funsporcie

  6. #516

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez papkorn Zobacz posta
    Gdzieś chyba widziałem taki patent, prawdopodobnie na u strobistów. Chodzi o robienie zdjęć kilkoma aparatami jeden po drugim? Tam chyba uzyskali 50 kilka klatek na sekundę. Nie pamiętam jak to działało, ale miało coś wspólnego z PW.
    Nie ma w tym nic niezwykłego. Jeden aparat jest masterem a resztę jako slave możesz rozmieścić wszędzie (byle by w odległości max 500m). Po naciśnięciu spustu migawki w Master odpalane są pozostałe (oprócz PW trzeba dokupić jeszcze kabelki do komputera aparatu). Tak steruje się m.in. aparatami na imprezach sportowych kiedy chcesz mięć ujęcie np. szerokim z za bramki i tele -> masz wtedy wiele ujęć dokładnie tej samej sytuacji.

  7. #517
    conik
    Gość

    Domyślnie

    akurat chyba nie to papkorn mial na mysli....chodzi raczej o efekt jak z matrixa 0:39

  8. #518

  9. #519

    Domyślnie

    Dokładnie o to mi chodziło. Ale do tego potrzeba na każdym body PW MultiMAX, czy tylko na masterze a na reszcie wystarczą PLUSY?
    POGO

  10. #520

Strona 52 z 253 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •