Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12
  1. #11

    Domyślnie

    > A ja tak OT - czy dizel to Dizel z prf i precla?

    Tenżem jest

    > Ja bym jeszcze poprosił kogoś z identyczną lustrzanką, żeby zapisał kolejność naciskania przycisków,
    > tak aby później "w ciemno" zrobić upgrade, teoretycznie, przy zachowaniu odpowiedniej staranności powinno sie udać.

    Nie poleci, niestety. Ech, przyjdzie mi następnego kupić..

  2. #12
    pebees
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dizel Zobacz posta
    > A ja tak OT - czy dizel to Dizel z prf i precla?

    Tenżem jest
    To się czasem poudzielaj tutaj, bo fajnie piszesz, a do tego niegłupio

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •