> A ja tak OT - czy dizel to Dizel z prf i precla?
Tenżem jest
> Ja bym jeszcze poprosił kogoś z identyczną lustrzanką, żeby zapisał kolejność naciskania przycisków,
> tak aby później "w ciemno" zrobić upgrade, teoretycznie, przy zachowaniu odpowiedniej staranności powinno sie udać.
Nie poleci, niestety. Ech, przyjdzie mi następnego kupić..![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami