Witam
Po styraniu dwóch szarych połówek typu cokin P z allegro, zdecydowałem się na kupno lepszej. Wybór padł na zachwalaną Hitech ND 1.2 z przejściem soft. Zrobiłem testowe zdjecia i ... coś dziwnego. Nie wiem czy mi sie wydaje, ale patrząc na te zdjecia hitech w porównaniu do chinskiej połówki wygląda jakby dawał zafarb, widac to zwłaszcza w prawym górnym rogu.
Coś jest nie tak z tą połówka czy mi sie wydaje? Kupiona w raysfoto.
Hitech 1.2 ND
Cokin z allegro
Napiszcie co o tym myślicie, bo nie wiem czy im to zgłaszać i oddać czy "ten typ tak ma"?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami