dlaczego nie mogę, czasami, utworzyć nowej warstwy? wszystko jest wyszarzałe![]()
Szukaj
dlaczego nie mogę, czasami, utworzyć nowej warstwy? wszystko jest wyszarzałe![]()
pozdrawiam,
paweł
a masz przy tym jakiś komunikat?
opisz problem dokładniej
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
na warstwie podstawowej mam kłodeczke i komunikat, że wskazana warstwa jest częściowo zablokowana...
hmmm ja na tym zdjęciu już się bawiłem i jest po kadrowaniu... czy jest możliwe, że zrobiłem crop-a ale reszta zdjęcia ciągle jest 'nieodcieta"?
[ Dodano: Pon Gru 27, 2004 3:22 pm ]
... i jeszcze jedno, otwieram nefa w NC i po malej obróbce zapisuje go w tif którego obrabiam w PS
pozdrawiam,
paweł
to, że na warstwie podstawowej masz kłódeczkę nie powinno przeszkadzać.... jakim sposobem robisz nową warstwę - przy przy klikaniu Ctrl+J wyskakuje jakiś komunikat?
Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
moja strona: www.annaborowy.pl
mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/
żadnych komunikatów... po prostu nic sie nie dzieje... problem zaczyna się w momencie kiedy obrabiam tiff-a
pozdrawiam,
paweł
Coś mi się wydaje, że musisz przejść na tryb 8 bitowy - na komputerze do którego mam dostęp właśnie tak było.
Pozdrawiam,
Krakus
D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800
@Krakus masz racje działa przy 8 bitach
@@nia dzięki za zainteresowanie
pozdrawiam,
paweł
Ale jaja. A ja biedny myślałem, że GIMP ma 8 bitów i tym jest o trzy klasy gorszy od PSa - a tu taki psikus. Wniosek - w PS 7.0 16 bitów działa, ale tylko czasami, he he he![]()
Pozdrawiam,
Krakus
D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800
Skontaktuj się z nami