Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: nowa warstwa

  1. #1

    Domyślnie nowa warstwa

    dlaczego nie mogę, czasami, utworzyć nowej warstwy? wszystko jest wyszarzałe
    pozdrawiam,
    paweł

  2. #2

    Domyślnie

    a masz przy tym jakiś komunikat?

    opisz problem dokładniej
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  3. #3

    Domyślnie

    na warstwie podstawowej mam kłodeczke i komunikat, że wskazana warstwa jest częściowo zablokowana...
    hmmm ja na tym zdjęciu już się bawiłem i jest po kadrowaniu... czy jest możliwe, że zrobiłem crop-a ale reszta zdjęcia ciągle jest 'nieodcieta"?

    [ Dodano: Pon Gru 27, 2004 3:22 pm ]
    ... i jeszcze jedno, otwieram nefa w NC i po malej obróbce zapisuje go w tif którego obrabiam w PS
    pozdrawiam,
    paweł

  4. #4

    Domyślnie

    to, że na warstwie podstawowej masz kłódeczkę nie powinno przeszkadzać.... jakim sposobem robisz nową warstwę - przy przy klikaniu Ctrl+J wyskakuje jakiś komunikat?
    Ania - miłośniczka stałek i szerokiego kąta
    moja strona: www.annaborowy.pl
    mój blog: http://annaborowy.wordpress.com/

  5. #5

    Domyślnie

    żadnych komunikatów... po prostu nic sie nie dzieje... problem zaczyna się w momencie kiedy obrabiam tiff-a
    pozdrawiam,
    paweł

  6. #6

    Domyślnie

    Coś mi się wydaje, że musisz przejść na tryb 8 bitowy - na komputerze do którego mam dostęp właśnie tak było.
    Pozdrawiam,
    Krakus
    D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800

  7. #7

    Domyślnie

    @Krakus masz racje działa przy 8 bitach
    @@nia dzięki za zainteresowanie
    pozdrawiam,
    paweł

  8. #8

    Domyślnie

    Ale jaja. A ja biedny myślałem, że GIMP ma 8 bitów i tym jest o trzy klasy gorszy od PSa - a tu taki psikus. Wniosek - w PS 7.0 16 bitów działa, ale tylko czasami, he he he
    Pozdrawiam,
    Krakus
    D70|kit|N AF50/1,8|N AF 70-210/4-5,6|N AF 85/1,8|SB-800

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •