Witam.
Gdy klikam zdjęcia w NEF z odwracalną kompresją zaobserwowałem w komputerze dość często plamki koloru zielonego, rózowego. Plamy te widzę gdy NEFa otwieram PS lub XnView. Na wyświetlaczu D300 ich nie ma. Co to może być? CZy to efekt "niewłaściwie" rozkompresowanego pliku? CZy może nie trzeba przypadkiem stosować do tego celu NX Capture?
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami