Witam moje pierwsze B&W i mam pytanko w związku z zdjęciami czy są one dobrze skonwertowane, kadr jest może zbyt pospolity, ale jestem ciekawy opinii bardziej doświadczonych.
1.2.Pozdrawiam komentarze mile widziane