Witam i mam prośbę do posiadaczy D50 - mógłby ktoś udostępnić mi kilka "nieruszanych" NEFów (prosto z aparatu - najlepiej zrobionych bez korekt ekspozycji). Potrzebuję w celach porównawczych. I ieszcze jedno - jakich trybów kolorów (sRGB, AdobeRGB) używacie lub polecacie używać - tzn jaki ustawiony w aparacie a jaki w PS, chodzi mi jakie ustawienia są najbardziej optymalne tak aby nie było problemów i rozczarowań po ewentualnych odbitkach w różnych labach. Pozdrawiam.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami