Close

Strona 59 z 60 PierwszyPierwszy ... 94957585960 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 599
  1. #581

    Domyślnie

    To ja może tylko wrzucę, a każdy siebie sam znajdzie a tak serio to nie mam pamięci do nicków.
    Fujifilm X-E3 23/2

  2. #582

    Domyślnie

    No. To ja też wróciłam. Z przystankami i przygodą na samym końcu-ale jestem,właśnie weszłam do domu. I idę spać

  3. #583

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poema Zobacz posta
    Nysander -dzieki za towarzystwo i opieke podczas wejscia na Tarnice ))) oraz informacje farmaceutyczna co zabrac na nastepny plener - GLUKOZE w płynie )

    ps ....Mamusiu a co mi przykleiłas na sweterk))) ta reklama przesladowałam nas z Pawlem przez cały czas w drodze na i z pleneru ))) masakra
    mnie rownież było miłe takie towarzystwo a co do reklamy to była piżamka nie sweterek :P

    niestety po plenerku okazało się że mam awarię oka i dopiero dzisiaj conieco zaczynam widzieć więc fotki moje pojawią się ze sporym opóźnieniem.
    Pozdrawiam Paweł
    a D80 nadal robi zdjęcia ... | Forum Farmaceutyczne

  4. #584

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Goniu Zobacz posta
    Będę... Tadziu poproszę o fotki z wizualizacjami na cerkwi...
    Wizualizacje są bajeczne, podaj mi adres to Ci prześlę.

  5. #585

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Wizualizacje są bajeczne, podaj mi adres to Ci prześlę.
    wrzuć swoje fotki w ogóle bo chyba nie masz swojego wątku ze zdjeciami

  6. #586

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    wrzuć swoje fotki w ogóle bo chyba nie masz swojego wątku ze zdjeciami
    Dopiero co wróciłem z ryb, nie miałem jeszcze czasu ( poza przejrzeniem ) się nimi zająć więc to trochę potrwa. Mam dla Ciebie i reszty zarezerwowane miejsca w samochodzie ( o ile się nie boicie ) na Zakopiec.

  7. #587

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Dopiero co wróciłem z ryb, nie miałem jeszcze czasu ( poza przejrzeniem ) się nimi zająć więc to trochę potrwa. Mam dla Ciebie i reszty zarezerwowane miejsca w samochodzie ( o ile się nie boicie ) na Zakopiec.
    nooo ja jadę sam wiesz mnie się jazda podobała

  8. #588

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Mam dla Ciebie i reszty zarezerwowane miejsca w samochodzie ( o ile się nie boicie ) na Zakopiec.
    Pal licho strach, z Tobą Tadziu to i na koniec świata tylko będe musiał kupić prozak

    Tak na serio jesli tylko uda mi się załatwić wolne,to bardzo chętnie się z Wami znowu zabiorę.

    Piotr

    No i pokazuj w końcu te swoje foty.
    Pozdrawiam Piotr Nikon z8 z50 + Tamron 90 f2,8 + sb600 +nikkor 18-105 + tamron 150 600 G2

  9. #589

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Gr33nY Zobacz posta
    Z jednym małym wyjątkiem :P (pierwszego śniadania) nie wątpię że wędlina była jadalna ale z serkiem nie byłem w stanie zaryzykować
    No bardzo Was proszę, co Wy z tym serkiem wszyscy? Szymony zjadł porcję swoją, naszego syna, i gliska

    Fajnie było poznac całą Waszą ekipę, pozdrawiam, szymonowa

  10. #590

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Capricorn Zobacz posta
    No bardzo Was proszę, co Wy z tym serkiem wszyscy? Szymony zjadł porcję swoją, naszego syna, i gliska

    Fajnie było poznac całą Waszą ekipę, pozdrawiam, szymonowa
    ooooo to jest to konto o którym mówiłaś pozdrawiamy

Strona 59 z 60 PierwszyPierwszy ... 94957585960 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •