Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    a tam 2,8 lepiej 1,4
    no lepiej, ale chcialem zeby chlopakowi choc watroba zostala jak sie wysprzeda na organy

    Cytat Zamieszczone przez gALL Zobacz posta
    http://www.traumflieger.de/objektivt...a_650_1300.php - nie mow, ze o to badziewie pytasz.

    nie wiedzialem, ze istnieje takie dzialo. Ale ciemno jak w dupsku, beznadzieja
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  2. #22

    Domyślnie

    O tym super-hiper-badziewnym zoomie, bylo swego czasu glosno na pl.rec.foto. Mozna znalezc tam dosc pokazne opisy tego "cuda".

  3. #23

    Domyślnie

    Podepnę się pod temat bo nie ma sensu zakładać nowego skoro moje pytanie jest prawie podobne. Mam D80 z 18-70mm I po prostu a ogniskowa mi nie wystarcza, chce kupić zoom ale warunek niedrogi! Najbardziej chciał bym Nikkora 18-200 VRII ale jest dla mnie cenowo nie osiągalny, z drugiej strony nie chce mieć 2 szkieł gdzie jedno jest takie samo jak 2 (w podobnym zakresie) więc myślę nad czymś 70-? Co polecacie... Kwota jaką będę wstanie wydać to max 600zł (chyba że nie warto kupować czegoś taniego i lepiej poczekać i kupić coś dobrego ) słucham waszych propozycji i opinii.

  4. #24

    Domyślnie

    Za taka kase to ja bym bral uzywanego N 70-210/4 i nie kombinowal. Stare szklo, ale naprawde warto.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  5. #25

    Domyślnie

    swider powiedz a jeśli kwota miała by mniejsze znaczenie (mam na myśli raty) to czy takie coś było by dużo lepsze Nikkor AF-S VR 70-300 mm F4.5-5.6G? Cena w sklepie około 1500PLN

  6. #26

    Domyślnie

    No N 70-300 VR nie posiada rywala w swojej klasie cenowej (czyli do granicy 2000zl). Jak by Cie bylo stac (np. raty jak piszesz) to bardzo goraco polecam bo to super zoomik amatorski, lekki, niezly optycznie.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swider Zobacz posta
    No N 70-300 VR nie posiada rywala w swojej klasie cenowej (czyli do granicy 2000zl). Jak by Cie bylo stac (np. raty jak piszesz) to bardzo goraco polecam bo to super zoomik amatorski, lekki, niezly optycznie.
    JW. W tym przedziale cenowym - super szkiełko. Sprawdź, policzyć i jak możesz sobie pozwolić to bierz N70-300VR na raty. Ja tak zrobiłem, teraz jest już moje i wcale nie żałuję.
    NIKON D300 + D80 + zestaw gadżetów wszelakiej maści.
    Najwyższa pora odkurzyć sprzęt póki jeszcze wiadomo gdzie leży... ehhh....http://www.flickr.com/photos/maciej_ziolkowski/

  8. #28

    Domyślnie

    też jestem bardzo zadowolony z 70-300 vr

    do 200 mm jest git, a powyżej poprawnie (chociaż ostrość już nie ta)

    co by nie powiedzieć o tym nikorze ( dyskusja bogata na forum) to w tej kategorii cenowej najlepszy obiektyw
    D80 /D40X /SB600/SB400
    S HSM 10-20/To A-TX Pro 28-70/N 70-300 VR/N 180 2.8 /Ta 90 MACRO/ N 50 1.8 / S 30 HSM/

    pstryki

  9. #29

    Domyślnie

    Za wieloma "przedpiszcami" polecę AF Nikkora 70-210 f/4 (była tylko wersja bez D). Światło 4 na dlugim końcu!!! Cena!!! Wykonanie!!! Ostrość na pełniej dziurze!!!
    A może nikon się zlituje i zrobi odpiowiednik canonowskiego 70-200/4L IS USM. Taki pomysł podrzucam nikonowi: jakość optycznia, jakość wykonania (full metal) i uszczelnienia jak 70-200VR, tylko stałe światlo 4. Myslę, że wiele nikoniarzy kupiłoby coś takiego AF-S VR Nikkor 70-200 f/4G IF-ED w cenie canonowskiego odpowiednika.
    D700, MB-D10, D80, MB-D80, N16-35/4G VR, N 24-70/2.8G, N18-200VR, N 70-200 2.8VR, N AF85 1.4D, T90 2.8, N50 1.8D, N24-85ED, SB-800, SB-600, SB-28DX, ringflash Delta, MF 055 XPROB

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •