ostatnio zauważyłem że jak pada ostre słońce na czujnik oka w d60 gaśnie mi wyświetlacz lub gasnie i zapala się tak pare razy dzieje się to podczas ustawiania parametrów ekspozycji bo podczas oglądania zdjęcia na wyświetlaczu jest ok czy to jest usterka czujnika czy tak ma być