loki_p kurde.... zaczynasz już irytować.
Pracowałeś z lepszym statywem tak w ogóle? Tu nie chodzi o to że można czy nie można tylko o bezpieczeństwo/wygodę/stabilność. I nic nie zmieni faktu że statywy za 30/50/90zł do po prostu 'trzęsidupy'.
Jak wytłumaczysz fakt że userzy tych tanich statywów i tak w końcu kończą z lepszym jakościowo sprzętem?
Chcą być 'trendi'? Nie sądzę... po prostu zaczynają doceniać jakość pracy z czymś lepszym... i niekoniecznie za 1000zł (uparłeś się coś akurat na tą kwotę...)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami