hmmm... opoznienie 2-5s tez daje rade, ale calosc: d60+70-300, jest u mnie chwiejna (zadowolony jestem gdy zakladam 18-55 -wtedy nie moge miec zastrzezn do mojego obecnego statywu). Pytanie: czy na wspomnianym Velbonie Sherpa 600 z podpietym 70-300 calosc sie ustabilizuje? Moze ktos ma doswiadczenie z innym statywem (cenowo ograniczam do 300zl) i z podobnym zestawem? Moze nie ma sesu zmiana? Moze w tej klasie cenowej nie osiagne pozadanej stabilnosci?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami