Close

Strona 18 z 24 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 171 do 180 z 235

Wątek: statyw

  1. #171

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rul3z Zobacz posta
    Dobry!,

    Panie i Panowie, szukam dobrego statywu pod D700 z ciężkim szkiełkiem, najlepiej węglowy i dobra głowicą. Zakres cenowy obojętny. Z góry dziękuję za odpowiedz i rady.

    Pozdrawiam.
    Z jak ciężkim szkłem-co to za szkło?

  2. #172

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rul3z Zobacz posta
    Dobry!,

    Panie i Panowie, szukam dobrego statywu pod D700 z ciężkim szkiełkiem, najlepiej węglowy i dobra głowicą. Zakres cenowy obojętny. Z góry dziękuję za odpowiedz i rady.

    Pozdrawiam.
    no to tylko i wyłącznie Gitzo GT90TT Titanium Traveler 90th Anniversary Tripod (Limited Edition)
    obiecuję, przeczytam regulamin...

  3. #173

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Z jak ciężkim szkłem-co to za szkło?
    28-70mm f/2.8 ED-IF AF-S Zoom-Nikkor

  4. #174

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez moonrage Zobacz posta
    no to tylko i wyłącznie Gitzo GT90TT Titanium Traveler 90th Anniversary Tripod (Limited Edition)
    Kurde znalazłem za 8500,- lol
    Nie sądziłem, ze za tyle możne być statyw... Musze zweryfikować moje pytanie Wiec tak do ok 2000,-
    Ostatnio edytowane przez rul3z ; 29-12-2008 o 13:16

  5. #175

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rul3z Zobacz posta
    28-70mm f/2.8 ED-IF AF-S Zoom-Nikkor
    Oczywiście najlepiej Gitzo, ale ja Ci polecę z własnego doświadczenia:
    1. Statyw Manfrotto 055MF3 lub 055MF4-różnią się ilością składów i ceną.
    2. Głowica kulowa 468MGRC4 HYDROSTATIC, jeżeli wolisz 3d to 405 PRO Z PRZEKŁADNIĄ ZĘBATĄ. Ja osobiście wolę płytki 410PL, są trochę większe ale dają lepszą stabilność.
    Sam używam 055MF4 + 468MGRC4 i mogę z czystym sumieniem polecić, ale nadaje się ten zestaw max do 70-200/2.8VR
    Powyżej - do 200-400 niestety już jest za słaby.

  6. #176

    Domyślnie

    Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Poczytam więcej o tym połączeniu 055MF4 + 468MGRC4, o efekcie czyli zakupie i spostrzeżeniach oczywiście poinformuje

  7. #177

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    Sam używam 055MF4 + 468MGRC4 i mogę z czystym sumieniem polecić, ale nadaje się ten zestaw max do 70-200/2.8VR
    Powyżej - do 200-400 niestety już jest za słaby.
    Za słabe są nogi czy kulka już nie utrzymuje tego klocka w miejscu?

  8. #178
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    kulka jest za słaba

  9. #179

    Domyślnie

    ...cena mnie ogranicza- moge wydac max 300zl. Mam statyw, ale musze sobie radzic wyzwalajac migawke z opoznienien, bo calosc nie jest stabilna.
    Czy Velbon Sherpa 600 jest na tyle "mocny", ze utrzyma d60+70-300 i przy naciskaniu spustu nie porusze zdjecia?
    Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI

  10. #180

    Domyślnie

    Wikary a może by tak o wężyku lub pilocie pomyśleć na początek?
    system już wybrany, kolekcjonujemy zabawki

Strona 18 z 24 PierwszyPierwszy ... 81617181920 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •