Szukaj
Oczywiście najlepiej Gitzo, ale ja Ci polecę z własnego doświadczenia:
1. Statyw Manfrotto 055MF3 lub 055MF4-różnią się ilością składów i ceną.
2. Głowica kulowa 468MGRC4 HYDROSTATIC, jeżeli wolisz 3d to 405 PRO Z PRZEKŁADNIĄ ZĘBATĄ. Ja osobiście wolę płytki 410PL, są trochę większe ale dają lepszą stabilność.
Sam używam 055MF4 + 468MGRC4 i mogę z czystym sumieniem polecić, ale nadaje się ten zestaw max do 70-200/2.8VR
Powyżej - do 200-400 niestety już jest za słaby.
Dzięki za wyczerpującą odpowiedz. Poczytam więcej o tym połączeniu 055MF4 + 468MGRC4, o efekcie czyli zakupie i spostrzeżeniach oczywiście poinformuje![]()
kulka jest za słaba
...cena mnie ogranicza- moge wydac max 300zl. Mam statyw, ale musze sobie radzic wyzwalajac migawke z opoznienien, bo calosc nie jest stabilna.
Czy Velbon Sherpa 600 jest na tyle "mocny", ze utrzyma d60+70-300 i przy naciskaniu spustu nie porusze zdjecia?
Z6III_10_10-Fisheye_14-30_15-Shift_24-120_26_28-75_45_50_105_100-400_180-600_TC2.0_DJI
Wikary a może by tak o wężyku lub pilocie pomyśleć na początek?
system już wybrany, kolekcjonujemy zabawki
Skontaktuj się z nami