Close

Strona 12 z 24 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 235

Wątek: statyw

  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mini21 Zobacz posta
    Ja do monopodu w ogóle nie używam głowice (ale to inna bajka)...
    Jak w takim razie robisz zdjęcia w pionie lub sufitów ?
    Ostatnio edytowane przez marekm ; 22-09-2008 o 23:29 Powód: Literówka
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mypod Zobacz posta
    Wszyscy polecają głowice kulkowe Jaką mają zalety głowice 3d, a jakie kulkowe?
    Ponadto kulowe są znacznie mniejsze, co przy noszeniu jest istotne.
    Waldek
    Ostatnio edytowane przez waldek ; 22-09-2008 o 23:38

  3. #113

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marekm Zobacz posta
    Jak w takim razie robisz zdjęcia w pionie lub sufitów ?
    Zazwyczaj opieram go o ścianę (pod warunkiem, że taka jest).

  4. #114

    Domyślnie

    Który statyw manfrotto będzie najlepszy w cenie do 500zł bo jest tyle różnych oznaczeń, że nie wiem czym one się różnią?
    NIKON

  5. #115

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darex Zobacz posta
    Który statyw manfrotto będzie najlepszy w cenie do 500zł bo jest tyle różnych oznaczeń, że nie wiem czym one się różnią?
    Podstawowe dwa typy to 190 i 055. Każdy z tych statywów ma kilka wersji wykonania (różne materiały i funkcjonalności). 055 jest wyższy, cięższy, bardziej stabilny, ma większy udźwig i jest droższy, co nie znaczy, że zawsze lepszy.
    X-T10, XF35, XF18-55, MK320

  6. #116

    Domyślnie

    A jaką polecicie głowice 3d? Za duży wybór....

  7. #117

    Domyślnie

    może taka, co Wy na to... http://www.multifoto.pl/go/_info/?id=7382


    a jakie nogi ?? coś stabilnego i o przystępnej cenie
    D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2

  8. #118

    Domyślnie

    Wygląda na porządną. Zostało 150.. no niech będzie 250 na nogi...

  9. #119

    Domyślnie

    a co sądzicie o glowicach joisticowych?

  10. #120
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez darex Zobacz posta
    Który statyw manfrotto będzie najlepszy w cenie do 500zł bo jest tyle różnych oznaczeń, że nie wiem czym one się różnią?
    tu masz szczegółowe opisy głowic i statywy różnych firm zdjęcia i jakieś informacje dodatkowe plus bardzo atrakcyjne ceny http://foto-net.pl/sklep/pokaz_karte...le=&szuk=&pol=

    a jak sie zdecydujesz to napisz tutaj może byc taniej http://www.imfoto.pl/


Strona 12 z 24 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •