Szukaj
Który statyw manfrotto będzie najlepszy w cenie do 500zł bo jest tyle różnych oznaczeń, że nie wiem czym one się różnią?
NIKON
A jaką polecicie głowice 3d? Za duży wybór....![]()
może taka, co Wy na to... http://www.multifoto.pl/go/_info/?id=7382
a jakie nogi ?? coś stabilnego i o przystępnej cenie![]()
D750, D7500, S Art 18-35/1.8; N10-20/4.5-5.6, T 60/2 Macro, N AF-P 70-300/4.5-6.3; T17-35mm f/2.8-4 Di OSD; T 35-150 2,8-4; Sigma A 50/1.4; T SP 24-70 mm f/2.8 VC USD G2
Wygląda na porządną. Zostało 150.. no niech będzie 250 na nogi...
a co sądzicie o glowicach joisticowych?
tu masz szczegółowe opisy głowic i statywy różnych firm zdjęcia i jakieś informacje dodatkowe plus bardzo atrakcyjne ceny http://foto-net.pl/sklep/pokaz_karte...le=&szuk=&pol=
a jak sie zdecydujesz to napisz tutaj może byc taniej http://www.imfoto.pl/
![]()
Skontaktuj się z nami