Szukaj
Pozdrawiam
sTn82
Kadr mi sie podoba, ogolnie przyjemne zdjecie. Moim zdaniem gora zdjecia psuje nieco efekt calosci - niebo wyszlo bez wyrazu, jako biala plama.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
A niby dlaczego powinno być tam niebo w ogólności?
Przytnij 1cm poniżej linii horyzontu, a zobaczysz, że zdjęcie zyska na wymowie.
System NIKON + statyw nie taki już rozchwiany aby to udźwignąć
Pozdrawiam Marek
Brak polarka widać. Jakby było zrobione z polarkiem, nieco inaczej kadrowane, to wypas by był. Ale i tak całkiem, całkiem mi się podoba. A obiekt świetny.
Skontaktuj się z nami