Szukaj
Jedynka trochę ostrzej.
Dwójkę widzę w kwadracie bo dół zdjęcia nic ciekawego sobą nie prezentuje.
Trójka - odbicie w wodzie wygląda ciekawie.
![]()
Ostrość, pion, przypadkwość miejsca - tragicznie cięzkie do fotografowania
"czuję jak rodzi się moc"
Za Jurgenem
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Skontaktuj się z nami