mam mały problem... od jakiegoś czasu jestem posiadaczem Nikona D80, swego czasu zacząłem "bawić" się w zdjęcia HDR, wcześniej posiadałem kompakt Kodaka P712, wszystko było pięknie i ładnie do momentu kiedy spróbowałem to z Nikusiem, straciłem już całą cierpliwość, przy ustawieniach BKT aparat robi tylko dwie foty i to w niezbyt "odległych" tonacjach naświetlenia, nie wiem o co chodzi, bardzo proszę o pomoc.
pozdrawiam wszystkich użytkowników