kupiłam niedawno aparacik NIKON N40 KIT,ale mam problem!!!!! albo nie wiem jak przełączyć aparat,aby robiąc zdjęcie widzieć je na wyświetlaczu,albo ta opcja aparatu ma tylko podgląd po zrobieniu zdjęcia. w sklepie ciemna masa ze mnie nie wiedziałam,że tak może być. Może ktoś mi to wytłumaczy ręcznie heheheheehe. pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami