Witam, mam zamiar sprowadzić ze stanów pierwsze lustro z dodatkami i chciałbym się zapytać o radę.
Wybrałem D80 a jako główny obiektyw tamrona 17-50 i dalej mam dylemat, czy kupić Tamron SP AF 90mm f/2.8 Di Macro czy AF VR Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED AF-S.
Interesuje się fotografią przyrodniczą, obecnie fotografuje głównie makro lecz chciałbym zacząć też podglądać ptaszki i inne bardziej płochliwe zwierzaki.
Co byście mi polecili na początek? Ew. coś innego w przedziale 450$
Pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami