//EDIT
BRAK ZDJĘĆ, wygasł zewnętrzny hosting. Zachęcamy do umieszczania zdjęć na hostingu forum.
1.
2.
3.
Szukaj
//EDIT
BRAK ZDJĘĆ, wygasł zewnętrzny hosting. Zachęcamy do umieszczania zdjęć na hostingu forum.
1.
2.
3.
Ostatnio edytowane przez MstrG ; 11-03-2025 o 11:28 Powód: brak zdjęć, wygasł hosting
Szkoda ze na 1 i 2 GO objela jedynie oko blizej obiektywu. Wg mnie zarowno prawe i lewe oko powinny byc ostre. Dodatkowo w 2 przesunalbym kadr nieco wyzej aby rece wydawaly sie bardziej proporcjonalne w stosunku do glowy.
A mnie się podoba 1 i 2. Takie nastrojowe, no i bardzo sympatyczna pani.
Skontaktuj się z nami