Close

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 35

Wątek: dziewczyna PS-a

  1. #11

    Domyślnie

    dzisas...Ci mężczyźni...sił brak
    Be yourself...nothing more...
    Nikon d40x + AF-S DX 18-55mm f/3,5-5,6G ED + Yashica na stopce + statyw

  2. #12

    Domyślnie

    nie no siły mamy
    dla mnie fota wymowna pod warunkiem, że razem z tytułem a i uroda też niczego sobie
    alexanderkozłowski ::: Nasza... Strona

  3. #13

    Domyślnie

    gdzie takie manekiny sa? ;] ja bym jej zalozyl sfastyke na reke i zrobil sesje w hardcorowych klimatach fetyszu ;]

  4. #14

    Domyślnie


    D90 + SY14/2,8UMC+ N18-55 + N35/1,8 + N50/1,8 + SY85/1,4AE + N70-300VR + SB-600 + grip alpha

    http://www.photoblog.pl/paul27

  5. #15

    Domyślnie

    doskonałe poczucie humoru - wątek przyklejony na jakiś czas
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    doskonałe poczucie humoru - wątek przyklejony na jakiś czas
    A po co?

    Przeczytaj dokładnie wszystkie posty w tym wątku, szczególnie saera.

  7. #17

    Domyślnie

    Paweł - widzę, że zadbałeś o wieloplanowość na zdjęciu. Modelka w mocnym punkcie, no może trochę na lewo od niego, ale wiemy, że to tylko zabieg artystyczny, aby odsłonić więcej genialnie kontrastującego z jej cerą tła. Swoją rolę ma również pierwszy plan, za który uznać można odbicie w szybie. Wprowadza on do kompozycji element nostalgii, co w połączeniu z surowością duochromatycznej obróbki skóry modelki sprawia, że najzwyczajniej przechodzą mnie ciarki.

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAM1 Zobacz posta
    A po co?

    Przeczytaj dokładnie wszystkie posty w tym wątku, szczególnie saera.
    bo mam taki kaprys, a co do postu saera to już jego problem - mnie bawi właśnie żart twórcy wątku, szczególnie że połowa domorosłych glamourowców takie pasztety robi z modelek
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Erie Zobacz posta
    bo mam taki kaprys, a co do postu saera to już jego problem - mnie bawi właśnie żart twórcy wątku, szczególnie że połowa domorosłych glamourowców takie pasztety robi z modelek
    Kaprysy Eriego.

    Nie bardzo tylko jego problem, bo to Ty tu jesteś Modem.

    Jak śmieszne, to przenieś do Żartu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ADAM1 Zobacz posta
    Kaprysy Eriego.

    Nie bardzo tylko jego problem, bo to Ty tu jesteś Modem.

    Jak śmieszne, to przenieś do Żartu.
    czy pozwolisz że będę tak działał jak uważam za stosowne? czy tez mam wykonywac Twoje polecenia? zostań modem i wówczas będziesz robił co uznasz za właściwe, ja uznałem, że w portrecie dobrze zostawić coś co pokazuje jak bardzo nadmierna obróbka może poPSuć zdjęcie (mimo iż akurat tutaj obróbki dużo nie ma)
    szkoda, że to już nie to samo forum...

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •