Szukaj
tego domu na Cyrhli to chyba tylko Matejko i Kossak nie fotografowali, bo reszta juz chyba tak....
jedynka slabawa - za jasne w calosciowej tonacji jest to zdjecie.
trojka zdecydowanie najlepsza - jakos przypomina mi stare tatrzanskie albumy wydawane jeszcze w b/w
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
na jedynce słonko za bardzo daje po oczach - przepał na niekorzyść a kadr jak najbardziej na plus
na dwójce - szkoda nieba, kadr mi się podoba...
trójka - jakoś do mnie nie przemawia
1 docelowo zrobilem bw
na Cyrhli mieszkalem wiec sobie pstryknalem![]()
ta wersja znacznie lapsza
jak jezdze w gory, to tez zawsze mieszkam na Cyrhli![]()
Pozdrawiam, Michał
__________________________________________________ ________________________________
ilość profesjonalizmu jest wprost proporcjonalna do ciężaru plecaka i wielkości matrycy, a odwrotnie proporcjonalna do odporności na krytykę
Nie szkodzi,że i Matejko sfocił..,ale jakie się ma wspomnienia.....
Jedynkę można trochę podratować,ale fakt,światełko górą.
Trójka,mimo B&W najlepsza..może dlatego,że praktycznie w tym miejscu kucałem na parę machów.. i podumać.....wieki temu..
Pzdr
Andrzej
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami