Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie monitor Dell Dell M993s uzywa ktos?

    daje rade?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    daje rade?
    Pewnie! Lej po zrzuceniu z 2 piętra, jest większy niż po innych monitorach tej klasy.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  3. #3

    Domyślnie

    Tom01 lubię Twoje odpowiedzi



    Pozdrawiam
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  4. #4

    Domyślnie

    badzo konkretne odpowiedzi na malo konkretne pytanie

    no dobra, czy nadaje sie do czegos czy tak jak napisal Tom01 - tylko do rzucania z pietra? Tom01, napisz slowo bo sprawa dosc "nerwowa"

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    no dobra, czy nadaje sie do czegos czy tak jak napisal Tom01 - tylko do rzucania z pietra? Tom01, napisz slowo bo sprawa dosc "nerwowa"
    Zależy od kondycji tego monitora. Nic nie wiadomo na temat jego wieku, eksploatacji. Istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że swoje najlepsze lata ma dawno za sobą a jakość oraz parametry to science fiction. Zdalnie jednak nic się nie da powiedzieć na pewno. Trzeba go odpalić, obejrzeć, pomierzyć. Na "pocieszenie" powiem, że nie widziałem w ciągu ostatnich lat, ani jednego dużego monitora CRT który byłby akceptowalny. Co więcej, są z reguły tak wyeksploatowane, że jedyna wartość to kilogramy na skupie złomu. Pewne nadzieje rokują małe monitory, 17", które z definicji są mniej obciążone, oraz nie są wykorzystywane zawodowo.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  6. #6

    Domyślnie

    a te tzw lezaki magazynowe na allegro?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a te tzw lezaki magazynowe na allegro?
    hehehe

    słowo klucz to "tzw"

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    a te tzw lezaki magazynowe na allegro?
    Powiem tak. Jak mój serwisant wykopał ze stosu kartonów w kącie magazynu, kilka pełnych z Necami CRT to są to "leżaki". Sobie wierzę, mam dokumenty zakupu, wiem co się z nimi działo od 2003 roku. Handlarzom masowo obracającym takim sprzętem, nie wierzę. Zbyt wiele jest takich okazji. Okazja to rzecz unikalna, jak sama nazwa mówi, a nie powszechność. Monitory nie mają opakowań, noszą ewidentne ślady używania, nie ma świadectwa pochodzenia, papierów, nawet brak oryginalnych kabli. Jak pisałem nie widziałem ani jednego z przyzwoitym obrazem. Ponadto "leżaki" sprzedają firmy, które normalnie obracają złomem elektronicznym skupowanym albo zbieranym za granicą. Koszty utylizacji są duże, u nas kosztuje to ok 4 zł/kg, w Niemczech dużo więcej. Dużym firmom i urzędom opłaca się zatem znaleźć kogoś, kto to zabierze, zamiast płacić za skasowanie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  9. #9

    Domyślnie

    to czy nie da rady kupic juz niezlego CRT? mowie o bardzo budzetowych monitorach... a jesli juz to czego szukac? Dell, Sony, Nec, Eizo? Chodzi mi wlasnie o cos takiego z 2003-2005r... 19"

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez R Zobacz posta
    to czy nie da rady kupic juz niezlego CRT?
    Dużego na pewno nie.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •