Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Velbon DF-60

  1. #1

    Domyślnie Velbon DF-60

    Witajcie,

    W szybkozłączce statywu Velbon DF-60 oprócz gwintu jest jeszcze coś kształem przypominające gwint a nim nie jest . Można to zobaczyć tu, na pierwszym zdjęciu to najlepiej widać

    http://www.allegro.pl/item412707405_...ka_jakosc.html

    Pytanko: czy przymocuję do tego mojego D40 i czy to nie bedzie mi przeszkadzać?

  2. #2

    Domyślnie

    jeżeli chodzi Ci o to "małe czarne" to nie będzie problemu, samo się schowa
    uwieczniam teraźniejszość nim stanie się przeszłością

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie oto "małe czarne" mi chodziło
    Dzięki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •