Witajcie,
W szybkozłączce statywu Velbon DF-60 oprócz gwintu jest jeszcze coś kształem przypominające gwint a nim nie jest . Można to zobaczyć tu, na pierwszym zdjęciu to najlepiej widać
http://www.allegro.pl/item412707405_...ka_jakosc.html
Pytanko: czy przymocuję do tego mojego D40 i czy to nie bedzie mi przeszkadzać?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami