temat moze juz troche nie na czasie a moze nawet bardzo nie na czasie ale zastanawia mnie jedno. czemu agfa (chodzi mi o vistę) czy konica (centuria) zbieraly i nadal zbieraja kiepskie noty? o ile pamietam oba filmy byly filmami roku w ktorychs tam latach w rankingu EISA. to jakas przewala czy po prostu ta organizacja nie jest zbyt wiarygodna? osobiscie robie czasem fotki na vistach i nie widze drastycznych roznic w stosunku do materialow innych firm (moze zle patrze albo jeszcze za kiepski ze mnie fotograf, co bardzo mozliwe) na centuriach nie robilem jeszcze, za to kiedys korzystalem z konic'i VX i w polaczeniu z labem i papierem kodaka wyszlo miodzio wszystko. skad wiec tak zle oceny?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami