Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 44

Wątek: AGFA

  1. #21

    Domyślnie

    a ja dziś kupiłem 3 rolki Agfy ULTRA 100 w Fotojokerze (CH Plaza)...po jakieś 9 zl... bylo jeszcze kilka rolek... skoro to taki rarytas..może powinienem więcej ??
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  2. #22
    anwas1970
    Gość

    Domyślnie

    Najpierw polecam sprawdzić.A może się okaże że nie jest w Twoim guście?

  3. #23

    Domyślnie

    Agfa Ultra nie jest rarytasem, ot filmik podbijajacy kolorki.

  4. #24
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Golakowa Szyja
    Posty
    244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    Agfa Ultra nie jest rarytasem, ot filmik podbijajacy kolorki.
    Ale jak dostojnie

  5. #25

    Domyślnie

    I ja także kupiłem wczoraj Agfe Ulta 100;] Wchodze do sklepu gdzie kupiłem aparat prosze o ten film a tu prosze;] JEST;] I kupiłem ale jedną olke tylko


    _____________________________________________

    Morthimer

  6. #26

    Domyślnie

    kurde ale wy macie probnlemy. wrocław odrzańska. pan Piotr dostarcza tam filmy mają absolutnie każdy materiał łacznie z resztkami velvi 50. całą gama cz-b łącznie z wszystkimi rodzajami filmów na podczerwień. mają nawet kodak EIR jeśli ktokolwiek słyszał taką nazwę. (a to film w zasadzie nie do dostanie w zadnym innym miejscu w polsce)

  7. #27

    Domyślnie

    Alf poniżej link mają jeszcze AGFĘ Ultra
    http://www.czarno-biale.pl/sklep/pro...roducts_id=675
    Nikoś N80 + MB16 + 50 1,8 + duży apetyt na kolejne zakupy

  8. #28

    Domyślnie

    agfa ultra jest prawie wszędzie. zadna nowośc

  9. #29

    Domyślnie

    Ratrytasem to byla Agfa Ultra 50 i Agfa APX 25.

  10. #30

    Domyślnie

    dokładnie

    wogole to mit ze nie ma dostępu do materiałów. co prawda mało tam srebra ale........

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •