Mam pytanie: Czy ktoś pracuje może na filmach Agfy?? Jeśli tak to jakie najbardziej polecacie do fotografii ogólnej?? Chodzi mi o oddanie kolorów i drobne ziarno. Dlatego czułosci to 200 albo 400, ewentualnie 100. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
__________________________________________
Morthimer
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami