Zdjęcie fenomenalne.
Czy ktoś może przypomnieć Dizastrowi aby nie psuł pięknych wątków bezsensownymi komentarzami?
Pięć gwiazdek.
Szukaj
Zdjęcie fenomenalne.
Czy ktoś może przypomnieć Dizastrowi aby nie psuł pięknych wątków bezsensownymi komentarzami?
Pięć gwiazdek.
Powieśiłbym sobie w biurze na ścianie. Jakbym się ostro wkurzył, rzut oka ta Takie zdjęcie i już lepiej. Fajne i kolorowe![]()
minimalizm na maxa - jak audycja w trójce, minimaxPodoba się
Skontaktuj się z nami