Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez goblin
    A co wtedy z pomiarem światła ?
    W linku, który podałem Ci na początku wszystko masz przecież wyjaśnione, nie czytałeś?

    Cytat Zamieszczone przez Wojtek J.K.
    I ostatnia rzecz, która najbardziej może Cię zainteresować: otóż korzystając z jednej tylko SB-800 MOŻESZ JEDNOCZEŚNIE oświetlać plan lampą wbudowaną w aparat - ale nie w trybie Commander - Remote.
    Możliwości takiego wykorzystania obu lamp jest więcej, niż na pierwszy rzut oka może się wydawać: najprostszą jest full manual oczywiście (w aparcie "zwykły", a w lampie via SU-4); ale i z iTTL'a po stronie aparatu da się skorzystać pod warunkiem skorzystania z FV-locka: ustaw lampę w SU-4 & manual, aparat w TTL, odpal FV-locka i... już: aparat zmierzy światło wysyłając przedbłysk pomiarowy, co odpali zdalną lampę - więc jej błysk zostanie uwzględniony w pomiarze światła.
    Miłego błyskania -
    -Wojtek J.K.
    To naprawdę proste i świetnie działa
    Pozdrawiam - Jacek
    www.fotojaw.com

  2. #12

    Domyślnie

    WIdze ze powinien powstac oddzielny dzial...Lampy na tym forum.Strasznie obszerny temat sie robi...Albo FAQ porzadne
    | N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |

  3. #13

    Domyślnie

    Wystarczyło by, by Nikon opisał to dokładnie w swojej instrukcji.
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  4. #14
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Toz przeciez jest opisane...mam Ci podac strone czy znajdziesz sam? Luuudzie...nie zalamujcie mnie

  5. #15

    Domyślnie

    Będę wdzięczny
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

  6. #16
    Kaleid
    Gość

    Domyślnie

    Na str 150 opisane są tryby lampy blyskowej (wbudowanej). Stronę dalej (151) masz opisane dzialanie trybu commander.

  7. #17

    Domyślnie

    Jeśli twierdzisz, że to co tam napisali wyczerpuje temat to ja zjem porcję szpinaku !

    Ale dzięki za wskazówki, bo ja trzy razy przeczytałem instrukcję od lampy ...

    Pozdrawiam
    Body, lampka, statywik no i szkiełka A no i torbę taż mam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •