Szukaj
trójka nie zachwyca, nie ma czym. 1 i 2 za dużo tapety użyłeś, szczególnie w pierwszym strasznie niekorzystnie to wygląda, kolorystycznie bardzo mi się podobają tak podsycone kolorki
A dla mnie pierwsze kolorowe i kontrastowe w sam raz.
Dobry kadr i modelka naturalnie pozuje.
MZ bardzo ładnie wyszło.
Drugie nieco mniej a bonus do kosza.
Szary, cichy człowiek.
dwójka super.
może lekko poprawiłbym kadr, ale kolorystyka jak dla mnie okij.
1 i 3 takie se...
pzdr.
zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
SB900 frotto cokin lowepro epson L800
kolorystyka mi sie podoba![]()
Put some fun between your legs
-ride a horse
Wyglada bardziej jak skinhead girl niż punk.
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
To, że jedynka przycięta, to już wiesz
Najbardziej mi się podoba dwójka, ale oba pierwsze zdjęcia są po prostu przyjemne w odbiorze, głównie ze względu na kolorystykę, na którą już wcześniej koledzy zwrócili uwagę.
The pięćdziesiąt
Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.
No a nie mam racji?
BTW, w Kluczborku macie jedną z fajniejszych (nielicznych) polskich kapel deathrockowych - www.myspace.com/deathcampproject
Pewnie znasz.
Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
Last.fm | www.marekpraski.pl
no znam znam
no i zaglebie reggea tez kluczbork.
bakszysz jak ktos kojarzy
Skontaktuj się z nami