Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: wiktoria punk

  1. #1

    Domyślnie wiktoria punk

    przyciete wiem.


    i bonus



    i jak? :3

  2. #2

    Domyślnie

    trójka nie zachwyca, nie ma czym. 1 i 2 za dużo tapety użyłeś, szczególnie w pierwszym strasznie niekorzystnie to wygląda, kolorystycznie bardzo mi się podobają tak podsycone kolorki

  3. #3

    Domyślnie

    A dla mnie pierwsze kolorowe i kontrastowe w sam raz.
    Dobry kadr i modelka naturalnie pozuje.
    MZ bardzo ładnie wyszło.
    Drugie nieco mniej a bonus do kosza.
    Szary, cichy człowiek.

  4. #4

    Domyślnie

    dwójka super.
    może lekko poprawiłbym kadr, ale kolorystyka jak dla mnie okij.
    1 i 3 takie se...

    pzdr.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  5. #5

    Domyślnie

    kolorystyka mi sie podoba
    Put some fun between your legs
    -ride a horse


  6. #6

    Domyślnie

    Wyglada bardziej jak skinhead girl niż punk.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  7. #7

    Domyślnie

    To, że jedynka przycięta, to już wiesz
    Najbardziej mi się podoba dwójka, ale oba pierwsze zdjęcia są po prostu przyjemne w odbiorze, głównie ze względu na kolorystykę, na którą już wcześniej koledzy zwrócili uwagę.
    The pięćdziesiąt
    Chciałbym mieć kilka szkieł ostrych niczym kieł.

  8. #8

    Domyślnie

    PaRaGaS no prosze cie :P

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kyo Zobacz posta
    PaRaGaS no prosze cie :P
    No a nie mam racji?
    BTW, w Kluczborku macie jedną z fajniejszych (nielicznych) polskich kapel deathrockowych - www.myspace.com/deathcampproject
    Pewnie znasz.
    Marek Piotr Praski a.k.a. PaRaGaS
    D80+T17-50/2.8+S30/1.4+N50/1.8+N80-200/2.8+Tair135/2.8+SB-800+Tenba Messenger
    Last.fm | www.marekpraski.pl

  10. #10

    Domyślnie

    no znam znam
    no i zaglebie reggea tez kluczbork.
    bakszysz jak ktos kojarzy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •