Witam!
Mam w tej chwili dosyć rozkraczony statyw hamy, który raczej nie spełnia moich wymagań... Postanowiłem kupić coś nowego, jednak dylemat statyw/monopod? Znalazłem taki oto monopod
http://www.allegro.pl/item409758093_..._warszawa.html
Ze statywu raczej często nie korzystałem, a przydaje mi się np w sytuacjach, gdy wychodzi czas rzędu 1/15. Byłbym zdecydowany na ten monopod, bo jest tani i szybko się rozkłada w porównaniu do statywu, ale czy monopod wystarczy, aby skorzystać z czasów np 1/10+? Jakie czasy da się na nim utrzymać? Chodzi mi o małą masę i możliwość szybkiego użycia/złożenia np na wycieczce rowerowej szkoda czasu na rozkładanie statywu.
Pozdrawiam i dziękuję za odp.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami