mam dokładnie ten sam problem, ten sam obiektyw. dźwignia jest na AF, na obiektywie na A i nie działa. ustawienia fabryczne też już przywracałemco robić ??
Szukaj
mam dokładnie ten sam problem, ten sam obiektyw. dźwignia jest na AF, na obiektywie na A i nie działa. ustawienia fabryczne też już przywracałemco robić ??
Skontaktuj się z nami