Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar fifacz
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    wrocław/kraków/hrubieszów
    Posty
    19

    Domyślnie d80 problem z af

    witam
    mam problem, mianowicie kiedy naciskam migawkę do połowy,usiłując ustawić ostrość w d80 ta ostrość się nie ustawia.kiedy próbuję zmienić tryb wyboru pola af pojawia się komunikat, że ta opcja przy obecnych ustawieniach jest niemożliwa. Już miałam podobną sytuację, lecz pomogła rada zawarta w tym llinku : http://www.fixya.com/support/t236700...d80_auto_focus resetowałam ustawienia, nic nie działa.

    prosze o pomoc. pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Jakie masz szkło?
    >>
    D200 | AF-S NIKKOR 18-70 1:3.5-4.5G ED | AF-S NIKKOR 70-300 1:4.5-5.6G VR | SB-600 | PLAYSTATION 3

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar fifacz
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    wrocław/kraków/hrubieszów
    Posty
    19

    Domyślnie

    18-55.
    ale czy to ważne?
    dosłownie o 14 wszystko śmigało jak trzeba. jest możliwość, że ktoś mieszał coś w ustawieniach, tylko poważnie nie mam pojęcia co..

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar fifacz
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    wrocław/kraków/hrubieszów
    Posty
    19

    Domyślnie

    nikt nie pomoże?

  5. #5

    Domyślnie

    Przywróć ustawienia fabryczne i zobacz czy pomoze.
    D7000, 18-70DX,50 1.8, 70-300, SB-800

  6. #6

    Domyślnie

    Napisz dokładnie w jakim trybie i ustawieniach to się dzieje
    nic...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja też tak kiedyś miałem, niektóre ustawienia były niedostępne. I wiesz co się okazało? Zapomniałem przestawić dźwigienkę obok obiektywu z M na AF
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  8. #8

    Domyślnie

    Spróbuj odkręcić i znowu założyć obiektyw...
    UKRADZIONY Nikon D80 (sn: 7026853), UKRADZIONYAF Nikkor DX 18-135mm (sn: 2271947)

  9. #9

    Domyślnie

    Ustaw AF na obiektywie... (i ew. na body też przestaw, bo może masz i tu i tu ustawiony MF).

  10. #10

    Domyślnie

    Nastepnie sprawdz, czy AF nie jest przypisany do przycisku AE_Lock... tu tez latwo sie pomylic.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •