Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie pasek do noszenia statywu

    witam,
    czy ktos wie gdzie mozna kupic pasek do noszenia statywu na ramieniu jak plecak? konkretnie chodzi o mf o55xprob. torba na niego jest po prostu nieporeczna, oryginalne paski kosztuja ponad stowe i maja wielki napis manfrotto, ktorego wolalbym uniknac, a nie chce tez robic jakiejs totalnej samorobki, ktora odepnie sie jak bede szedl, a przy calej solidnosci, jak nogi albo glowica walna z 2m na beton to cos moze sie jednak stac. widzialem osoby ktore maja takie zwykle czarne paski, zaczepione od dolu kolumny i przy glowicy, ktory wygladaly calkiem porzadnie. tylko nie moge nigdzie takich znalezc? ma ktos namiar na cos takiego?
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  2. #2

    Domyślnie

    Ja znalazłem w jakimś tanim markecie (nie pamiętam, Lidlu albo Aldim) małą torbę foto, kosztowała jakieś 3 funty. Miała całkiem solidny pasek z metalowymi zapinkami. Torba poszła do kosza pasek został. Spróbuj poszukać czegoś podobnego.

    PS. Nie polecam plastikowych zapinek, miałem wcześniej pasek od jakiejś torby na dokumenty znalezionej w domu i zapinki pourywały się przy 2 wyjściu w plener.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malisz Zobacz posta
    witam,
    czy ktos wie gdzie mozna kupic pasek do noszenia statywu na ramieniu jak plecak? konkretnie chodzi o mf o55xprob. torba na niego jest po prostu nieporeczna, oryginalne paski kosztuja ponad stowe i maja wielki napis manfrotto, ktorego wolalbym uniknac, a nie chce tez robic jakiejs totalnej samorobki, ktora odepnie sie jak bede szedl, a przy calej solidnosci, jak nogi albo glowica walna z 2m na beton to cos moze sie jednak stac. widzialem osoby ktore maja takie zwykle czarne paski, zaczepione od dolu kolumny i przy glowicy, ktory wygladaly calkiem porzadnie. tylko nie moge nigdzie takich znalezc? ma ktos namiar na cos takiego?
    Wczoraj widziałem fajny pasek, który by Ci odpowiadał w Saturnie. Jeszcze była możliwość szybkiego wypięcia, tak że pozostawały przy statywie tylko końcówki.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •