chciałem skomentować tak jak mi sie powiedziało po otwarciu wątku, ale może niektórych drażnić wzywanie imienia nadaremno

dziwne zdjęcia/grafika, trzeba przywyknąć. mówie o 1. (znaczy podoba się w sumie, ale nie od razu)
2. nie baudzo - za ciemne budynki. wiem, łatwo krytykować, ale tak to widzę.