najlepsze zdjecia jakie dotychczas tu pokazales
Szukaj
najlepsze zdjecia jakie dotychczas tu pokazales
najlepsze zdecydowanie nr 5, jestem na tak
D750 D700 D7000 + s10-20 + S20F1.8 N50F1.8 + N24-70 + N70-200 + uv SDEx:SD,CF + SB-800+SB900 PixelK + hexacoopter | Minolta D700si+28-200+5400xi| 300F4 + 120F2.8 + 80F2.8 + 50F4 + 30cm http://www.rafalbociek.rwbb.pl
ee nie nie zgadzam sie Liba ( nimfa ) i litwinka uwazam ze byly lepsze....
ale dziekuje za uznanie ciesze sie ze te fotki sie podobaja.. dawno juz nic nie "ustrzelilem " ciekawego
Samantha bedzie zadowolona z komentow i pewnie jeszcze sie wybierzemy na kolejne serie teamtyczne
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Jakbyś wracał do formy ;P
2 i 4 odstaje od reszty, zbyt blado w stosunku do reszty.
5 i 2 bonus są ZAJE..... !! Tak Trzymać...
Pozdrawiam!
no to nie będę oryginalny i też napiszę, że 5 i bonus 2 są rewelacyjne/modelka na nich wygląda prześlicznie - 100% dziewczęcej zmysłowości
Trójka i piątka bardzo ładne . Bravo !!!
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
Burner - wiesz choroba ( a raczej odpoczynek od pracy ) sluzy....
potrzebuje tylko pogody
www.facebook.com/kpaprocki
|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.
Piąteczka bardzo ładna, piękne oko. Widzę, że nie jedna Sam śliczna![]()
"The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen
Piątka wymiata!
D750 l 24 1.4 l 35 1.8 l 50 1.4 l 85 1.4 l 180 2.8
Skontaktuj się z nami