Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: Leaf 56 MPx

  1. #21
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  2. #22
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 827
    Ostatnio edytowane przez Jacek_Z ; 10-09-2008 o 21:06

  3. #23
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    slicznosci ...
    przyznam szczerze ze mialem przez chwile zniechecenie do pracy srednim cyfrowym formatem, a to dzieki mamyi ... powiedzialem sobie ze wiecej tego paskudztwa do reki nie wezme chyb ze klient sie uprze.. podobne przezycia towarzyszyly haselkowi h1 ... od niedawna znow niestety sie rozchorowalem w temacie sredniaka ... za sprawa h3d39. sinara boje sie wziac do reki mialem przez chwile w lapkach hy6 i wolalbym nie widziec tych nowych zabawek ... wystarczy

  4. #24

    Domyślnie

    OffTopując, na szczęście większość takich zabawek można już spokojnie w Polsce pożyczyć z potrzebnymi do konkretnej roboty obiektywami i akcesoriami. A jeszcze asystenta w cenie mogą dorzucić

  5. #25
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    OffTopując, na szczęście większość takich zabawek można już spokojnie w Polsce pożyczyć z potrzebnymi do konkretnej roboty obiektywami i akcesoriami. A jeszcze asystenta w cenie mogą dorzucić
    jak pozycza "firma" bedaca z reguly fotografem to wymaga obecnosci na sesji e wzgledu na sprzet ... ale wiadomo jk to jest jak sie ma za plecami kogos kto sie gapi na rece. jak natomiast pozycza firma tym sie zajmujaca to z kolei asystent jest platny i to niemalo

    co zas do pozyczania - nie wszedzie niesetty mozna .. w duzych mistach bez problemu .. w mniejszych jest juz ciezko lub bardoz drogo. pomijjac fakt ze ceny wynjmu takich zbawek sa kosmiczne.

  6. #26

    Domyślnie

    Wiadomo, miastowi, to łatwiej mają...
    Asystenta dają zależnie od tego, czy się chce - przyłazi taki z laptopem Maca i wie dużo. Ja z reguły biorę, odpada trochę roboty a poza tym trudno dobrze znać sprzęt z którego korzysta się okazjonalnie. Co do kosmicznych cen - aparat z dwoma-trzema obiektywami, przystawka, zasilane, pomagier z komputrem itd - 2 tys za dobę. Biorąc pod uwagę, że rzadko jest taka jakość potrzebna i to, jak szybko się taki sprzęt starzeje, bardziej opłaca się niż zakup.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •