Witam,
jest to mój pierwszy post na forum, pozdrawiam więc wszystkich serdecznie. Przejdę od razu do rzeczy. Otóż wymyśłiłem sobie, że uniezależnię się od labów i zacznę drukować zdjęcia w domowym zaciszu. Mój problem dotyczy wyboru drukarki. Przy czym podstawowy dylemat to czy lepsza będzie drukarka termosublimacyjna, czy też plujka. Zależy mi głównie na jakości i trwałości oraz trochę mniej (ale bez przesady) na kosztach wydruku. Dodam, że zdecydowaną większość odbitek robię w formacie 10x15.
Pytanie brzmi: czy lepsze efekty uzyskam z drukarki termosublimacyjnej (np. canon selphy), czy też z atramentówki (np. epson R800, canon iP5200, canon iP8500).
Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami