Tez wspólczuję. Panowie z ulicy Postepu postępowi nie są i od lat tak samo traktuja klienta. Cóż przydałoby im się solidne szkolenie w Berlinie.
Szukaj
Tez wspólczuję. Panowie z ulicy Postepu postępowi nie są i od lat tak samo traktuja klienta. Cóż przydałoby im się solidne szkolenie w Berlinie.
D 300, N 80, Nikon 50 1,8D, Nikon 70-300 VR ED IF G (4-5,6) Nikon 18-70 IF G (3,5-4,5), Nikon 105 VR IF ED (2,Macro, SaBinka 600
http://www.boaedon.pl
Przypadek identyczny jak mój. Aparat już w serwisie i pewnie też skończy się jakimś "pęknięciem z winy użytkownika"Oj, polska rzeczywistość.
Krzysiek
I walk through the valley of death, I will fear no evil,
for I am the baddest, meanest mother fucker in the valley
www.marcinmichno.com
mam podobny problemile nikon na postępu krzyknął za naprawę i ile czasu potrzebują ??
Wysłałem przez sklep 01.08.08 wrócił dzisiaj czyli 18.08.08. Naprawiony i szybko wrócił, więc nie będę się żalił, że gumy ponaklejali na odpier... się.
No ale widzę że nie jest to odosobniony przypadek, więc jeśli ktoś miał lub ma takową usterkę, niech poniżej wpisze numer serii
mój 4009844
park maszynowy: D300 D700 F65 n50 n30 n70-200 n24-70 n16-35 lampy różnej maści komputer i sprawne oczy
Skontaktuj się z nami