Witam wszystkich, jako swiezak w dziedzinie DLSR mam pytanie, ostatnio zakupilem nikona d80, poprzednio mialem kompakta Sony p100, i teraz pytanie gwint w sony na statyw jest dlugi do konca a w Nikonie gniazdo na statyw na tylko 2-3 zwoje??prubujac kwrecic statyw w sony wkrecal sie do konca a tu tylko troche.. czy to jest okej??prosze o info..z gory dziekuje..Michal..Pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami