Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 110
  1. #1

    Domyślnie ОБЗОР (БЪЛГАРИЯ)

    czyli Obzor, Bułgaria. Wczasy nad Morzem Czarnym zaowocowały małą serią zdjęć, przeważnie bardzo wczesnoporannych, którą mam zamiar powoli Wam tu zaprezentować. Mam nadzieję, że fotografie będą się podobały. Zapraszam do komentowania.

    POLECAM CZARNĄ WERSJĘ FORUM


  2. #2

    Domyślnie

    Jestem na tak.
    Czekam na więcej zdjęć mając nadzieje, że nie umykać Ci będzie krzywy horyzont

  3. #3

    Domyślnie

    Swietnia fota.A Nemeth nic nie wspomina o jakimś mocny punkcie...
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  4. #4

    Domyślnie

    Na białej wersji forum też broni się świetnie.
    Bardzo ładnie ...
    Czekam na kolejne zdjęcia.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #5

    Domyślnie

    super, Nemeth ma linijkę zamiast oczu, wszystko wypatrzy i nic nie wybaczy...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  6. #6

    Domyślnie

    @Nemeth - sugerujesz, że jest krzywo? To by oznaczało, że godziny spędzone przed monitorem z zegarmistrzowskim okularem w oku i linijką w ręku poszły na marne...

  7. #7

    Domyślnie

    Chyba raczej poziomnice
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  8. #8

    Domyślnie

    zawsze uzywam czarnej wersji forum ;-p
    zdjęcie zapiera dech gratulacje
    D700 | N16-35/4 | N50/1.4G | N85/1.8D

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    @Nemeth - sugerujesz, że jest krzywo? To by oznaczało, że godziny spędzone przed monitorem z zegarmistrzowskim okularem w oku i linijką w ręku poszły na marne...
    o 0,59 stopnia.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nemeth Zobacz posta
    Jestem na tak.
    Czekam na więcej zdjęć mając nadzieje, że nie umykać Ci będzie krzywy horyzont
    Cytat Zamieszczone przez baku127 Zobacz posta
    Swietnia fota.A Nemeth nic nie wspomina o jakimś mocny punkcie...
    Cytat Zamieszczone przez FHR Zobacz posta
    @Nemeth - sugerujesz, że jest krzywo? To by oznaczało, że godziny spędzone przed monitorem z zegarmistrzowskim okularem w oku i linijką w ręku poszły na marne...
    Poszły na marne, bo Nemeth nie na darmo tu cierpiał katusze w temacie lecącego horyzontu. Bo widać nawet bez przysuwania do krawędzi, że nie jest poziomo.
    Co nie zmienia faktu, iż zdjęcie ładne. I nawet taka drobna korekta mu nie zaszkodzi.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •