Jak to mówią "z g**** bata nie ukręcisz" - niebo masz na wstępie przepalone i nic z nim nie zrobisz, nie jest lepiej - zdjąłeś kontrast z nieba i wyszlo jeszcze gorzej moim zdaniem (takie blade mleko). W takich sytuacjach lepiej jest mierzyć światło na niebie + jakies 1 ev dodać w aparacie żeby doszczętnie cieni nie zesmolić, potem można coś z tego skleić. A najlepiej to w połówki zainwestować.
Co do zdjęcia - może być, ale widziałem już takich tysiące. Pozdrawiam.