Witam, mam d70 nikkor50 f1,4. Przy robieniu zdjec sportowych czesto mam problem z ostroscia. ostrzy mi nie to co trzeba. albo przy sekwencjach np na 7 zdjec 5 jest wyostrzonych, a 2 nie. Czesto tez trzeba wielu prob zanim dobrze wyostrzy, a jak wiadomo riderzy sie mecza i potem juz nie maja sil na wiecej prob . Jak temu zaradzic?


Pozdrawiam i prosze o pomoc.