Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Lowepro Fastpack i statyw

    Szanowni,

    Czy może ktoś wypracował sobie (domowy?) sposób mocowania statywu do Lowepro Fastpack?
    (jeżeli ktoś chce konkretne parametry to chodzi o duet Fastpack 350 i Manfrotto 055PROB).

  2. #2

    Domyślnie

    na szelkach chyba masz miejsce do zamocowania statywu

  3. #3

    Domyślnie

    Na jednej jest kieszonka na telefon, na drugiej slot na akcesoria SlipLock...

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez B.K. Zobacz posta
    Na jednej jest kieszonka na telefon, na drugiej slot na akcesoria SlipLock...
    chodamą górę szelek masz tam z obu stron regulowane paski i tam można spróbować zamocować

  5. #5

    Domyślnie

    a juz kupiles i kombinujesz czy dopiero bedziesz kupowal i planujesz mocowanie? bo brak porzadnego mocowania statywu to jedyna rzecz ktora mnie jak na razie powstrzymuje od tego plecaka. cala reszta bardzo mi pasuje, ale mam dosc chodzenia z plecakiem i dodatkowym paskiem od pokrowca na statyw. jak kupiles to jak wrazenia? fajny ten plecaczek?
    d300 mb-d10 n16-85 n50/1.4ais n55/2.8 n70-200 mf055xprob+488, sb-900
    wlasne gniotowanko

  6. #6

    Domyślnie

    Computrekker AW obecnie jest nawet tańszy o kilka zł niż Fastpack 350, nad nim pomyśl bo jest przyzwoicie przystosowany do transportu statywu.
    kamilkoza.pl
    D750|N70-200|N24-120 + X-T1|35

  7. #7

    Domyślnie

    albo Flipside 300, on też ma uchwyt do statywu
    DwaCzarneEosy|SzkiełkoOkoSwiecidełko

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malisz Zobacz posta
    a juz kupiles i kombinujesz czy dopiero bedziesz kupowal i planujesz mocowanie?
    Już go mam.

    Jakoś mnie nie powalił - liczyłem na więcej miejsca (na wcisk wchodzi to co mam D70, S30, N50, N18-70, N70-300, SB800, kilka filtrów Cokin). Ale odpowiada mi sposób dostępu do body - jak się chce zmienić obiektyw, to już więcej zachodu...Podobnie z dostępem do kieszeni...

    Odpowiada mi też (skromne) miejsce na inne osobiste szpargały... Z reguły w plecaku muszą się jeszcze zmieścić batoniki dla potomstwa, peleryny od deszczu i musowo picie . Nie noszę często statywu, ale teraz, z powodu wyjazdu nad Bałtyk zacząłem kombinować.... Ba, przyznaję, że podejmując decyzję o Fastpack'u, w ogóle nie pomyślałem o statywie...

    Flipside jest dla mnie za fikuśny
    Computrekker natomiast - jak mniemam - bezwzględnie wymaga zdjęcia z pleców, żeby cokolwiek wyjąć.

    Na upartego można statyw przymocować prostopadle do plecaka, za pomocą pasków, które przytrzymują dolną klapkę, ale to słabo zda egzamin, bo można kogoś/coś zahaczyć.

  9. #9

    Domyślnie

    hmm, czyli Fastpacka sobie odpuszczam.
    Myślę jeszcze nad Flipsidem 300, ale tam też nie widzę za bardzo miejsca na dodatki.

    Ja myślę jeszcze o czymś takim:
    http://www.caselogic.com/slr_camera_...modelid=112009

    Niby tu też nie ma miejsca na wodę, ale wygląda całkiem ciekawie, jest dość pojemne i całkiem niedrogie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •