Witam,
Przeszukałem forum i nie trafiłem na satysfakcjonujące mnie w tym temacie wątki - zatem postanowiłem założyć nowy.
Pytanie dotyczy D300 i bracketing'u.
Chciałbym osiągnąć następującą konfigurację:
Pod przycisk "FUNC" (lub któryśtam) + pokrętło ustawić włączanie bracketing'u - określam EV, określam ilość klatek.
Dalej - chciałbym, żeby aparat po naciśnięciu spustu wykonał serię zdjęć w ilości określonej w ustawieniach BKT.
No i - jeszcze fajniej - żeby po tej serii "wyzerował" BKT.
Czy cokolwiek z powyższego jest możliwe do ustawienia?
Jestem świeżutkim użytkownikiem D300 i dopiero "rozgryzam" temat.
Firmware: 1.03
Z góry dzięki za porady.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami