Mam takie pytanko. Czy instalowaliście w swoich Nikonach D80 aktualizację oprogramowania do wersji 1.10 dostępnej na stronie Nikona ???? A przede wszystkim czy warto ???? i czy nie sknoce czegoś w aparacie
Szukaj
Mam takie pytanko. Czy instalowaliście w swoich Nikonach D80 aktualizację oprogramowania do wersji 1.10 dostępnej na stronie Nikona ???? A przede wszystkim czy warto ???? i czy nie sknoce czegoś w aparacie
Skontaktuj się z nami