Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: FirmWare do D80

  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Posty
    5

    Domyślnie FirmWare do D80

    Mam takie pytanko. Czy instalowaliście w swoich Nikonach D80 aktualizację oprogramowania do wersji 1.10 dostępnej na stronie Nikona ???? A przede wszystkim czy warto ???? i czy nie sknoce czegoś w aparacie

  2. #2
    Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
    F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam w swoim d80 wersję 1.10. Osobiście jestem raczej zwolennikiem aktualizacji softu ponieważ bardzo często nanoszone są poprawki nie tylko te o których producent sprzętu mówi w momencie wypuszczania aktualizacji ale także pojawiają się gdzieś poprawki softwerowe o których jest cisza..
    Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcją nie ma możliwości aby się coś złego stało z aparatem a już na pewno nie zaszkodzi mu zmiana na nowszą wersję.
    Nice is to be importand but more importand is to be nice | F65, D80 + S17-70 f2.8-4.5 Macro, T17-50 f2.8 AF-S, T18-250, N18-200VR, N50 1.8D, SB-600 i takie tam..

  4. #4

    Domyślnie

    No chyba że będzie tak jak w przypadku softu do D3
    nic...

  5. #5

    Domyślnie

    Biorąc pod uwagę że od dłuższego czasu sklepy sprzedają D80 z softem 1.10, nie ma się czego bać
    Ja też kupiłem D80 z 1.10 i wszystko jest OK.

  6. #6

    Domyślnie

    Po co zakładasz po raz drugi identyczny temat?????????????????????

    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=65407

    Moooooooooooderaaaaaaaaaaaaaatooooooooorzeeeeeeeee eee !

  7. #7

    Domyślnie

    było
    |D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
    Pozdrawiam Tomek Kić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •