Mam takie pytanko. Czy instalowaliście w swoich Nikonach D80 aktualizację oprogramowania do wersji 1.10 dostępnej na stronie Nikona ???? A przede wszystkim czy warto ???? i czy nie sknoce czegoś w aparacie
Szukaj
Mam takie pytanko. Czy instalowaliście w swoich Nikonach D80 aktualizację oprogramowania do wersji 1.10 dostępnej na stronie Nikona ???? A przede wszystkim czy warto ???? i czy nie sknoce czegoś w aparacie
Pozdrawiam! Marcin fotoblog fotografia
F100,D700,D80 | N 35/2D 50/1.4D 105/2.8D 24-85G 35-70/2.8D 75-150/3.5AiS | Σ 12-24 70-300 | Sonnar 300/4 | Soligor 135/2.8 | SW 150/750 | SB-800/400 | LS-2000 | HEQ5
ja mam w swoim d80 wersję 1.10. Osobiście jestem raczej zwolennikiem aktualizacji softu ponieważ bardzo często nanoszone są poprawki nie tylko te o których producent sprzętu mówi w momencie wypuszczania aktualizacji ale także pojawiają się gdzieś poprawki softwerowe o których jest cisza..
Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcją nie ma możliwości aby się coś złego stało z aparatem a już na pewno nie zaszkodzi mu zmiana na nowszą wersję.
Nice is to be importand but more importand is to be nice | F65, D80 + S17-70 f2.8-4.5 Macro, T17-50 f2.8 AF-S, T18-250, N18-200VR, N50 1.8D, SB-600 i takie tam..
No chyba że będzie tak jak w przypadku softu do D3
nic...
Biorąc pod uwagę że od dłuższego czasu sklepy sprzedają D80 z softem 1.10, nie ma się czego bać
Ja też kupiłem D80 z 1.10 i wszystko jest OK.
Po co zakładasz po raz drugi identyczny temat?????????????????????
http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=65407
Moooooooooooderaaaaaaaaaaaaaatooooooooorzeeeeeeeee eee !
było
|D7100|SB-800|T17-50/2.8|S70-200/2.8|SY8/3.5|nogi GoldPhoto|Manfrotto|SanDisk|
Pozdrawiam Tomek Kić
Skontaktuj się z nami