Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: V bateria ;)

  1. #1

    Domyślnie V bateria ;)

    jakos sie przeprosilem z pojemnikiem na 5 baterie dzisiaj i tak sie zastanawiam nad mieszaniem.
    wiem ze nikon nie poleca, ale czy np 4x2500 i jedna 2650 na dodatek innej firmy robi taka duza roznice?
    w sumie to byl powod ze sie pogniewalem z 5 bateria, zawsze ulamki mi wychodzily.
    jak sobie radzicie z tym tematem?
    Andrzej

  2. #2

    Domyślnie

    Ja akuratnie używam samych Eneloop'ów. Więc nie mam problemu co do pojemności baterii.
    Kiedyś piątą baterie wsadziłem słabszą niż pozostałe cztery i nic się nie działo, jedynie po jakimś czasie dało się odczuć że lampa słabiej (dłużej się ładuje) pewnie był to efekt całkowitego rozładowania 5 baterii.
    De czy'sta + szkliwo

  3. #3

    Domyślnie

    dzieki za odpowiedz.
    zastanawiam sie czy moje pytanie jest bez sensu, czy moze nikt nie uzywa 5 baterii.
    Andrzej

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Siupes Zobacz posta
    dzieki za odpowiedz.
    zastanawiam sie czy moje pytanie jest bez sensu, czy moze nikt nie uzywa 5 baterii.
    Na pewno wiele osób używa 5 baterii dla szybszego ładowania się lampy.
    Ale nie koniecznie są to różne baterie i dlatego nikt si e nie wypowiada, lub uznali (tak jak Ty to stwierdziłeś) że Twoje pytanie jest bez sensu
    De czy'sta + szkliwo

  5. #5

    Domyślnie

    Może używałbym pięciu baterii, ale z akumulatorami jest ten problem, że do ładowarki trzeba je wsadzać parami. Albo dwie, albo cztery. Jak naładować tę piątą?

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foksik Zobacz posta
    Może używałbym pięciu baterii, ale z akumulatorami jest ten problem, że do ładowarki trzeba je wsadzać parami. Albo dwie, albo cztery. Jak naładować tę piątą?
    Kupić ładowarkę, która nie ma takich ograniczeń. :>

  7. #7

    Domyślnie

    Jak pytałem w sklepie to mi powiedzieli, że takich nie ma.

  8. #8

    Domyślnie

    klamali,
    moj problem to to ze kupilem dwa komplety po 4 baterie (nadal wydaje mi sie to zupelnie wystarczajace- ladowarka 15 minutowa zeby nie bylo jakiejs tragedii) i teraz mi ulamki wychodza. wydaje mi sie jednak troche glupie kupowac piec setow po 4, po co komu tyle baterii?
    chyba ze mnie oklamali i sprzedaja na sztuki spod lady
    Andrzej

  9. #9

    Domyślnie

    ja używam różnych zestawów baterii. Często mam w lampie 2600 a w pojemniku 2500, albo 2700 i 2500... wszystko gra bez problemów. Jednak mam wszystkie baterie jednej firmy.
    2xD700, 2xSB910, Z 16 2.8, S20 1.8, T28-75 2.8,N 35 1.8, N50 1.4, 85 1.8, S 150 2.8
    NAKMUAY BLOG

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Foksik Zobacz posta
    Jak pytałem w sklepie to mi powiedzieli, że takich nie ma.
    Tak, a Ziemia jest płaska i podparta żółwiami. Też tak kiedyś słyszałem, że nie ma.
    Włącz sobie Allegro i hasła w wyszukiwarce: BC-700, BC-900, MHC9000.
    Krzysztof Paszkiewicz

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •