Pechowy dziś dzień - spadł mi niedawno kupiony d80 i niby nic się nie stało ale gdy poruszam aparatem to coś ewidentnie w nim lataCzytając posty o naprawach Nikona (czas realizacji, problemy z...) zastanawiam się czy oddawać go do naprawy czy też zostawić to tak jak jest dopóki nie wpływa to w znaczący sposób na jego działanie - prosiłbym o sugestie, rady itp...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami