Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: ''makroarena''

  1. #11

    Domyślnie

    Ruppel Jak będe chciał abyś Ty mi odpisywał to dam Ci znać a tak to sobie daruj

  2. #12

    Domyślnie

    Vinci99, wrzuć na luz, temat z rowerem jest z poprzedniego wątku Arachiusza, gdzie wyjaśniał jak robi nieporuszone zdjęcia. http://www.nikon.org.pl/showthread.php?t=62159&page=2

  3. #13

    Domyślnie

    Nie czytałem tego wątku wcześniej i dlatego nie zrozumiałem.
    Myślałem że głupio sobie żartujesz.
    Sorki i pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Pokolorowałbym zawodników szaraki


    Technicznie masakra.. szacunek


    pozdrawiam

  5. #15

    Domyślnie

    dzięki
    są ruchliwe ale co jakiś czas zamierają w bezruchu , co do kolorów ciężko bo wszystko w piachu ...

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  6. #16

    Domyślnie

    Świetna seria.
    Pozdrawiam Artur Moja galeria

  7. #17

    Domyślnie

    Wreszcie widzę te słynne mrówkolwy! Genialne zdjęcia! Gratulacje.

  8. #18

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •