Ruppel Jak będe chciał abyś Ty mi odpisywał to dam Ci znać a tak to sobie daruj
Szukaj
Ruppel Jak będe chciał abyś Ty mi odpisywał to dam Ci znać a tak to sobie daruj
Vinci99, wrzuć na luz, temat z rowerem jest z poprzedniego wątku Arachiusza, gdzie wyjaśniał jak robi nieporuszone zdjęcia. http://www.nikon.org.pl/showthread.php?t=62159&page=2
Nie czytałem tego wątku wcześniej i dlatego nie zrozumiałem.
Myślałem że głupio sobie żartujesz.
Sorki i pozdrawiam
Pokolorowałbym zawodnikówszaraki
Technicznie masakra.. szacunek
pozdrawiam
dzięki
są ruchliwe ale co jakiś czas zamierają w bezruchu , co do kolorów ciężko bo wszystko w piachu ...
Świetna seria.
Pozdrawiam Artur Moja galeria
Wreszcie widzę te słynne mrówkolwy! Genialne zdjęcia! Gratulacje.
jak zwykle swietnie
Put some fun between your legs
-ride a horse
Skontaktuj się z nami